تشک تخت

تشک تخت فیدکس

تشک تخت

تشک تخت

تشک تخت در دو مدل طبی و طبی فنری /بهترین انتخاب/اصفهان

نمایندگی تشک آروین اصفهان 

تشک تخت در دو مدل طبی و طبی فنری تولید و به بازار عرضه می گردد.در زندگی روز مره باید به خوابی راحت توجه داشته باشیم یکی از عوامل خواب راحت ،تشک تخت می باشد ،در انتخاب تشک تخت دقت داشته باشید و با مشاورین خبره مشورت کنید تا درانتخاب یک تشک ایده آل و در نهایت خوابی آرام شما را راهنمایی کنند .

تشک های طبی فنری ،نرم تر از تشک های طبی می باشند در تشک های طبی از فنر استفاده نمی شود و نسبت به تشک های فنری سفت تر می باشد .

تشک

تشک طبی فنری با پد مموری فوم چیست؟ / تشک هوشمند ؟

تشک رویا با قیمت کارخانه در گالری کیش اصفهان 

در تولید تشک های لاک چری از پد مموری فوم استفاده می کنند پد مموری یا همان پد هوشمند انعطاف پذیری بالایی دارد و وقتی شما روی تشک خود دراز می کشید این پد حالت بدن شما را به خود گرفته ودر نتیجه از خواب خود لذت بیشتری خواهید برد . این پد در هر دو مدل تشک می توان به کار برد که از ضخامت های متفاوتی برخوردار است.

مزایای مموری پد مموری فوم در تشک خواب

  • در صورتی که تشک شما بسیار نرم است و یا در آن خوابی راحت ندارید ، با انتخاب پد مموری فوم می توانید مزایای استفاده از مموری فوم را احساس کنید.و با استفاده از آن خوابی راحت را تجربه کنید.
  • مموری فوم تاثیر به سزایی در سلامت ستون فقرات در راستای استاندارد را دارد، این امر منجر به راحتی و استراحت بدن، بهبود گردش خون، کاهش درد در شانه ها، کمرو باسن خواهد شد.
  • استفاده ازپد مموری فوم منجر به صرف هزینه کمتری نسبت به خرید یک تشک جدید خواهد شد. پد مموری فوم نسبت به سایر پد ها، ارزش خرید بالاتری دارد. پد مموری فوم دوام بسیار بالایی دارد و برای چند سال دیگر می توانید از مجموعه تشک و پد مموری فوم استفاده کنید.
  • در اکثر تشک ها می توانید از مموری فوم استفاده کنید. تشک شما از هر تولیدکننده ای خریداری شده باشد، قابلیت استفاده از پد مموری فوم را دارد.

تشک خوشخواب با تخفیف ویژه در گالری کیش اصفهان 

 

خرید تشک طبی فنری

تشک تخت با پد مموری فوم در گالری کیش اصفهان

تشک تخت طبی فنری با فنر پاکت چیست؟/مشاوره رایگان

تشک ها در دو مدل فنر بونل و فنر پاکتی تولید می شود

تشک فنری با فنر منفصل یا فنر پاکتی چیست؟

تشک فنری با فنر منفصل پشتیبانی بیشتری نسبت به فنر متصل فراهم می کند. فنرهای جدا از هم در پاکت های کوچک خود قرار می گیرند و بطور جداگانه و مستقل از هم عمل می کنند. تعداد فنر ها در این نوع تشک می تواند بین 650 تا 5000 فنر باشد. هرچه تعداد فنر ها بیشتر باشد انتقال وزن بهتری فراهم می شود.

در این تشک ها هر حرکتی که روی سطح تشک ایجاد شود و باعث انتقال نیرو شود به قسمت های دیگر منتقل نمی شود
سیستم های فنر منفصل(پاکتی) در هسته تشک قرار می گیرند و لایه بالایی را معمولا مموری فوم یا انواع ابر و ریباند ها تشکیل می دهد که بر کیفیت و راحتی تشک اثر خیلی زیادی دارد. این ترکیب تشک های هوشمند را شکل می دهد که امروزه بیشتر تشک های مرغوب دنیا را شامل می شود.

قانون عمومی در تشک های فنر منفصل این است که هرچه تعداد فنرها بیشتر باشد، واکنش ها و حرکت ها کنترل شده تر خواهند بود و تشک، پشتیبانی بهتری فراهم خواهد کرد. این موضوع بطور مستقیم بر راحتی بیشتر در خواب روی تشک منجر خواهد شد. البته نباید صرف تعداد فنر را مدنظر قرار داد و شکل طراحی و جنس فنر نیز از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. پس در خرید تشک با مشاورین ما همراه باشید.

تعداد فنر، شاخصی در کیفیت تشک محسوب می شود اما تنها عامل نبوده و اجازه ندهید با تعداد فنرها  گمراه بشوید . در تشک علاوه بر فنر ، لایه های استفاده شده روی فنر بسیار با اهمیت هستند اگر در تشک از لایه های با کیفیت استفاده شده باشد خواب راحت برای شما تضمین شده است.

تشک فالومو در گالری کیش اصفهان