روتختی نوجوان

روتختی 1 نفره

روتختی نوجوان

روتختی نوجوان با طراحی فوق العاده در گالری کیش

روتختی های نوجوان در طرح های بسیار متنوع تولید می شود این روتختی ها با توجه به سلیقه ها متفاوت هستند اگر می خواهید دیزاین خاص داشته باشید با ما همراه باشید تا با مشاوره بهترین انتخاب را داشته باشید .

روتختی سه بعدی

روتختی های سه بعدی با طرح های جذاب تولید می شود امروزه با دستگاه های پیشرفته بر روی انواع پارچه چاپ می زنند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است طرح های پسرانه و دخترانه بسیار متفاوت هستند که بسته به دیزاین ها و سلیقه ها می توان اتاق خواب خاصی طراحی کنید.

روتختی نوجوان

روتختی نوجوان سه بعدی با طرح های لوکس

روتختی های سه بعدی به خاطر جذابیتی که دارند طرفداران زیادی را به سمت خود سوق می دهد با توجه به رنگ آمیزی و شفافیت رنگ و طرح محبوبیت خاصی به همراه دارد .

امروزه کودکان به شخصیت های کارتونی علاقه ی زیادی دارند که با توجه به استقبال کودکان طرح های بسیاری از آنها روی روتختی ها چاپ می شود برخی از کودکان هم به طرح های اسپرت علاقه دارند که دارای آب و رنگ خاصی هستند.

با پیشرفت ایران در زمینه چاپ ، دستگاه ها این قابلیت رو دارند که طرح روتختی فرزند دلبند شما را روی پرده و فرش اتاق خواب آنان چاپ کنند و دیزاین لوکسی را در اتاق خواب کودک شما فراهم کنند .

روتختی های تینجری دخترانه طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است این مدل روتختی ها سبک های فانتزی و خاص هستند .

روتختی اسپرت 1 نفره TOPRAK

روتختی فانتزی دخترانه / روتختی کودک /گالری کیش

مدل های فانتزی و اسپرت روتختی دخترانه

اصلی ترین بخش هر اتاق خوابی را می توان تخت خواب آن دانست. تخت خواب علاوه بر اینکه محل استراحت کردن است بلکه احساس آرامش فرد را ایجاد می کند. روتختی یکی از عناصر مهم در دیزاین اتاق خواب است که مدل آن تاثیر زیادی در دکوراسیون اتاق دارد. روتختی های فانتزی دخترانه معمولا رنگ های شاد دارند که طرح های اسپرت و فانتزی خاصی روی آن ها وجود دارد، دختران جوان و نوجوان با توجه به سلیقه شان سراغ روتختی های اسپرت و فانتزی می روند که در این بخش از گالری کیش  نمونه هایی از انواع روتختی دخترانه را مشاهده میکنید.

روتختی اسپرت 1 نفره TOPRAK

زیباترین روتختی های دخترانه / دیزاین خاص

گالری کیش با تجربه بسیار در زمینه تولید انواع روتختی می تواند دیزاینی لوکس برای شما به ارمغان بیاورد . کادر مجرب ما با استفاده از سلیقه و دکوراسیون شما در انتخاب بهترین گزینه همراه شما هستند تا از اتاق خواب خود لذت ببرید .طراحان ما با استفاده از بهترین طرح ها برای شما خاص ترین دکوراسیون را ایجاد می کنند گالری کیش با استفاده از طراحان خود و با همکاری شرکت های یزرگ در ترکیه اقدام به تولید انواع روتختی نموده و همراه شما در دیزاین های خاص خواهد بود .

روتختی نوجوان / روتختی دخترانه و پسرانه /پرده اتاق خواب

روتختی کودک

روتختی طوسی صورتی دخترانه /روتختی لوکس

روتختی 1 نفره 

یکی از بهترین رنگ ها برای  دیزاین اتاق خواب رنگ طوسی و صورتی می باشد انتخاب این رنگ آرامش خاصی دارد و با اکثر اتاق خواب ها هم خوانی دارد .گالری کیش با کادر مجرب در امر انتخاب دیزاین خاص همراه شما می باشد .روتختی های نوجوان با استفاده از دستگاههای پیشرفته تولید و عرضه می گردد .

برای دیزاین اتاق و پرده هم می توانید از تصویر روتختی خود استفاده کنید تصویر روتختی را میتوان روی پارچه های متفاوت چاپ زد از جمله پارچه هازان ،میکرو،مخمل و غیره .

روتختی نوجوان 4 تیکه با تنوع رنگ فوق العاده خاص

روتختی نوجوان

روتختی طرح ماشین لوکس /گالری کیش 

روتختی های نوجوان پسرانه از طرح هایی مثل شخصیت های کارتنی، ماشین ، بازیکنان فوتبال ، تیم فوتبال و طرح های فانتزی تولید می شود امروزه فرزندان ما علاقه زیادی به ای گونه طرح ها دارند .