رومیزی 5 تیکه

رومیزی

رومیزی 5 تیکه

رومیزی 5 تیکه 

رومیزی 5 تیکه  مدل های متفاوت با جنس های مختلفی دارد

                                              رومیزی خاص و لوکس / جهیزیه عروس/ گالری کیش 

رومیزی

انواع رومیزی ؟

رومیزی مبلمان 

رومیزی مبلمان اکثرا سه تیکه هستند البته قابل تغییر می باشد اما شرکت های تولید کننده آن را به صورت سه تیکه تولید می کنند . که شامل رانر یا یک عدد مربع برای میز اصلی مبلمان و دو عدد عسلی می باشد .

البته بعضی از مبلمان به سلیقه مشتری تعداد عسلی های آن اضافه شده که برای تهیه رومیزی باید هزینه اضافی کنید .

جنس رومیزی 5 تیکه  برای مبلمان 

رومیزی ها از جنس مخمل ،شانل،چرم و کتان می باشد . اکثرا با مخمل دوخت شده اند و با دانتل دیزاین شده است .

دسته ای از رومیزی ها با استفاده از منجق ، مروارید و کریستال دوخته می شود .که از زیبایی خاصی برخوردار است .

رومیزی ناهار خوری

رومیزی های ناهارخوری می تواند از سبک  اسپرت و کلاسیک باشد . تعداد تکه های آن بستگی به دیزاین شما دارد .

دسته ای از رومیزی های ناهار خوری فقط یک رانر بزرگ تک می باشد .

دسته ای دیگر از رومیزی های ناهارخوری رانر ، سفره و دستمال بشقاب می باشد.

رومیزی

ست رومیزی 5 تیکه

رومیزی های پنج تکه شامل  عسلی (دو عدد )،رانر دو عدد (ناهار خوری و میز مبلمان )و یک عدد مربع

امروزه برای تهیه جهیزیه یکی از اقلام مورد استفاده که در دیزاین منزل  نقش بسیار  مهمی دارد رومیزی می باشد رومیزی می تواند به  دیزاین منزل شما زیبایی خاصی ببخشد .

هنگام خرید رومیزی به چه نکاتی توجه کنیم؟/ گالری کیش

رومیزی اصفهان

شکل میزهای مبلمان و ناهار خوری

اولین نکته‌ای که هنگام خرید این محصول باید مورد توجه قرار بگیرد، شکل میز ناهارخوری است. با توجه به اینکه میز ناهارخوری شما گرد، مستطیل و یا مربع است، مدل‌های متفاوتی از این محصول برای شما مناسب خواهد بود.

اندازه میزها

پیشنهاد می‌کنیم ابتدا میز خود را اندازه‌گیری کنید و با توجه به آن اقدام به خرید نمائید، زیرا برای مثال اگر میز ناهارخوری شما شش نفره باشد، امکان دارد اندازه یک رومیزی مناسب برای میز شش نفره، از اندازه میز شما کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر باشد. اندازه استاندارد برای این محصول به این صورت است که رومیزی می‌بایست از هر طرف 20 تا 25سانتی‌متر آویزان باشد تا جلوه‌ای زیبا به میز ببخشد.و یا اینکه فقط وسط میز قرار می گیرد .

جنس پارچه

جنس این محصول به نوع کاربرد آن بستگی دارد. اگر قصد تزیین میز ناهارخوری برای مجالس و میهمانی‌ها را دارید، بهتر است به سراغ مدل‌های ساتن و لینن بروید اما برای استفاده روزمره رومیزی‌های پارچه‌ای و نخی گزینه‌های مناسب‌تری هستند.

قیمت رومیزی 5 تیکه

قیمت این محصول به جنس پارچه و ظرافت آن بستگی دارد. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا نیاز و میزان بودجه خود را مشخص کنید و سپس از میان گزینه‌های موجود، بهترین مدل را انتخاب نمائید.

خرید اینترنتی رومیزی برای میز ناهارخوری

چنانچه قصد خرید این محصول را دارید، می‌توانید با مقایسه مدل‌های متنوع موجود در فروشگاه گالری کیش  بهترین گزینه را انتخاب کنید.

رومیزی

دانتل های کارشده اکثرا محصول کشور ترکیه میباشد . که در بافت دانتل ها از نخ کردونه استفاده می شود . در انتخاب نوع رومیزی ها می توانید با مشاوران گالری کیش همراه باشید تا در بهترین انتخاب شما را یاری کنند .

گالری کیش ارائه دهنده زیباترین رومیزی های لوکس می باشد

خرید و انتخاب رو میزی 5 تیکه مناسب

رو میزی ها طرح های مختلفی دارند و هرکدام برای میز جداگانه ای هستند باید در هنگام خرید رو میزی ها به میز دقت کنید تا رو میزی ای که مناسب میز شما است را انتخاب کنید.

رومیزی 5 تیکه با قیمت مناسب / گالری کیش 

رومیزی 5 تیکه

برای مثال رو میزی فانتزی برای میز های بسیار بزرگ و مستطیل شکل مناسب است اگر روی میز خود شیشه انداخته اید باز میتوانیداز این رو میزی استفاده کنید تا میز شما از سادگی در بیاید و شیک و زیبا باشد.این رو میزی ها قابلیت اتو زدن را دارند . شستن آن در خشک شویی ها باعث خراب شدن آنها و کاهش عمر آن میشود. نباید این رو میزی را برای زمان زیاد تا بزنید.