سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه برند تاپ راک از گالری کیش

اگر در حال تهیه جهیزیه هستید یا قصد تهیه سرویس آشپزخانه رادارید با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم .لوکس ترین سرویس های آشپزخانه با بهترین کیفیت پارچه و دوخت را ببینید.

سرویس آشپزخانه
سرویس آشپزخانه 10 تیکه /گالری کیش

زیباترین و لوکس ترین سرویس آشپزخانه ترک / گالری کیش

گالری کیش مفتخر هست با همکاری شرکت های ترکیه ای اقدام به تولید به روز ترین سرویس آشپزخانه های مدرن کرده است .ما با استفاده از زیباترین پارچه های طرح دار و ساده اقدام به تولید نموده ایم .

سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه 10 تیکه با طراحی خاص / راهنمایی کامل

سرویس اشپزخانه های 10 تیکه شامل دم کنی ،نم گیر ،کیسه سبزی ،پیش بند ،دستگیره و دستکش فر می باشد که از پر کاربرد ترین وسایل آشپزخانه می باشد .اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید به ترکیب رنگ آن و وسایل اشپزخانه خود دقت کنید زیرا ست شدن سرویس آشپزخانه با وسایل شما باعث زیباتر شدن دیزاین شما خواهد شد .

سرویس آشپزخانه لوکس از کجا بخریم؟

آشپزخانه قلب منزل شماست سرویس آشپزخانه پارچه ای یکی از پر کاربرد ترین لوازم دکوری در آشپزخانه شما به شمار می آید .اگر در انتخاب سرویس آشپزخانه بهترین انتخاب را داشته باشید سبب جذابیت در دیزاین منزل و محیط آشپزخانه خود خواهید شد

سرویس آشپزخانه با برند تاپ راک از گالری کیش

سرویس آشپزخانه

سرویس آشپزخانه شامل چیست؟

دم کنی

سرویس های دم کنی سایزهای مختلفی برای قابلمه ها دارد که برای دم کشیدن برنج،ماکارونی و انواع پلوها مورد استفاده قرار می گیرد .بهترین نوع پارچه برای دم کنی ها پارچه های پنبه ای و کتان می باشد که جذب بالایی از بخار را دارند و نسبت به حرارت مقاوم تر هستند و در دوخت آنان از الیاف استفاده می کنند که قابلیت بهتری داشته باشند.

دستکش فر

با استفاده از دستکش فر از دستان خود در برابر حرارت محافظت کنید جنس این دستکش ها به دلیل جلوگیری از انتقال حرارت از پارچه های کتان استفاده می شود . این دستکش ها بنا به کیفیتشان دماهای بالا را می توانند تحمل کنند . دستکش ها تنوع بسیار دارد

پیش بند

پیش بند ها متنوع هستند در دوخت پیشبند از پارچه ضد اب در پشت پیش بند استفاده می شود تا در زمان شستشو ظروف از خیس شدن لباس شما جلوگیری کند

دست گیره

یکی از ضروری ترین وسایل آشپزخانه دستگیره است تادر پخت و پز غذا به شما کمک کند تا از انتقال حرارت ظروف به دست شما جلوگیری کند .در تولید دستگیره ها از پارچه های کتان استفاده میشود و با الیاف به آن حجم می دهند تا بهتر از انتقال حرارت به دستان شما جلوگیری کند .

نم گیر آشپزخانه

برای خشک کردن ظروف با پهن کردن نم گیر می توانید از انتقال آب ظروف به چوب کابینت جلوگیری کنید و در نهایت از خراب شدن آن محافظت کنید برای جذب بالاتر اب در بین دو قسمت پارچه نم گیر از لایه پشم شیشه و برای جلوگیری نم به کابینت ها از پارچه ضد آب استفاده می شود .

کیسه سبزی

در تهیه و دوخت کیسه سبزی از پارچه نخی و کتان و در لایه آخری از پارچه ضد آب استفاده می شود تا در نگهداری و تازگی سبزیجات به شما کمک شایانی کند

چیدمان سرویس آشپزخانه لاکچری تاپ راک / گالری کیش

سرویس آشپزخانه

جهیزیه لوکس/ سرویس آشپزخانه / کیفیت عالی / گالری کیش