روتختی عروس

روتختی عروس

روتختی عروس

روتختی عروس لوکس را از کجا بخریم

اتاق خواب عروس یکی از مهمترین چیدمان جهیزیه است . بهتر است قبل از خرید روتختی به نکاتی کلیدی توجه داشته باشیم .نکته اول اینکه در انتخاب رنگ روتختی باید دقت داشته باشید این است که از رنگ های ملایم استفاده کنید تا دکوراسیون لوکستری داشته باشید رنگ های ملایم مثل شیری ،گلبهی، صورتی ،نسکافه ای و طوسی روشن می باشد .

روتختی عروس لاویتا اصفهان
روتختی عروس طوسی روشن

زیباترین روتختی های عروس با پارچه های لوکس

روتختی عروس
روتختی عروس دانتل دار

روتختی عروس دانتل دار/گالری کیش/اصفهان

در تولید اکثر روتختی های عروس از پارچه های شانل و مخمل استفاده می شود.وبا استفاده از دانتل های مختلف دیزاین می شود .دانتل ها در زیبایی روتختی عروس بسیار موثر بوده و دیزاین خاصی ایجاد میکند .پارچه پشت و ملحفه روتختی ها از پارچه کتان و پنبه برای خوابی راحت استفاده می شود .

روتختی عروس
روتختی عروس دانتل دار

روتختی عروس زیبا و خاص را از کجا تهیه کنیم

روتختی عروس اصفهان

انواع روتختی عروس – [خرید متناسب با اتاق خواب عروس ]

روتختی های عروس به صورت لحاف، کاور، روتختی با پارچه نازک تولید می شود .روتختی های عروس که به صورت لحاف است از بهترین نوع الیاف پر شده است . روتختی های کاوری به این گونه است که یک عدد لحاف لایت داخل کاور قرار می گیرد و به راحتی از آن جدا می شود،این مدل روتختی به لحاظ جدا شدن کاور از لحاف شستشو راحت تری دارد.دسته سوم از روتختی های عروس روتختی هایی هستند که به صورت دیزاینی بوده و به صورت نازک هستند و اکثر روتختی های ترک به این صورت هستند که روتختی پیک هم نامیده می شوند.

روتختی عروس
روتختی پیک عروس

روتختی عروس ترک از کجا بخریم ؟

روتختی های ترک با برندهای مختلفی در کشور ترکیه تولید می شود. ازبرندهای روتختی ترک می توان برند هایی مثل dantela،zebra،royal home،evlen،tac و…. نام برد .البته روتختی های ترک در بازار به علت واردات محدود بسار کمیاب می باشد و به علت قیمت بسیار بالای انها مردم از روتختی تولید ایران که از نظر کیفی همپای برند های خارجی هستند استفاده می کنند .امروزه در ایران روتختی های عروس خاص تولید میشود و پیشرفت بسیار داشته است .گالری کیش اقدام به تولید روتختی های عروس نموده که همپای برند های روز دنیا می باشد .

روتختی لاویتا دانتل دار 10 تیکه

دیزاین اتاق خواب عروس با روتختی های عروس لاکچری

سایز روتختی های عروس سوپر کینگ بوده و آویز بسیار خوبی دارد روتختی های عروس شرکتی با اندازه استاندارد تولید می شوند و اکثرا8 تیکه می باشند که شامل لحاف روتختی ،ملحفه تشک ،روبالش 4 عدد و دو عدد کوسن می باشد،البته تعداد تیکه ها در شرکت ها متغییر بوده و بسته به تولید آن شرکت دارد.در انتخاب روتختی عروس دقت به چند نکته داشته باشید نکته اول نوع تخت و رنگ تخت می باشد ، نکته دوم پرده اتاق می باشد و در نهایت کاغذ دیواری اتاق خواب عروس .شما می توانید از دکوراتورهای گالری کیش مشاوره رایگان بگیرید .

روتختی عروس
روتختی عروس

روتختی عروس – با قیمت مناسب

روتختی عروس با قیمت مناسب
روتختی عروس با قیمت مناسب

روتختی عروس -[دیزاین خاص و رمانتیک اتاق عروس] کالای خواب در اصفهان

با مشاوره رایگان از کادر مجرب ما دیزاین خاص و رمانتیک در اتاق خواب خود داشته باشید ما می توانیم شما عزیزان را در انتخاب رنگ ،نوع و سبک چیدمان همراهی کنیم .ما می توانیم با در نظر گرفتن سبک سلیقه شما بهترین حالت ممکن را در اتاق خواب شما مشاوره دهیم تا شما عزیزان در خرید و هم در چیدمان، رضایت کامل داشته باشید.

روتختی عروس اصفهان

راهنمای خرید روتختی عروس ترک – کالای خواب –

از کجا تشخیص دهیم روتختی ترک است . متاسفانه بسیاری از فروشندگان کالای خواب تمامی روتختی های خود را ترک تلقی می کنند در خرید روتختی دقت داشته باشید از کجا خرید می کنید اگر دنبال خرید روتختی ترک هستید از فروشگاهای معتبر خرید کنید .اکثر روتختی های ترک در بسته بندی خود برند و شرکت تولید کننده مشخص می باشد و شرکت های بزرگ دارای سایت بوده که شما می توانید نمونه محصول را در سایت آن شرکت ببینید.