تشک تخت طبی

تشک تخت طبی

تشک تخت طبی یکی از گزینه های خرید تشک می باشد،در این مقاله میخواهیم با مطالب خود شما را در انتخاب یک تشک ایده ال راهنمایی کنیم .

تشک تخت طبی به چه صورت است ؟

کسانی که درد کمر و آرتروز رنج می برند این تشک ها برایشان بسیار مفید است پزشکان تشک طبی را برای این بیماران توصیه می کنند.تشک طبی محافظ بسیار خوبی برای بدن و ستون فقرات است.

انواع تشک تخت طبی کدامند ؟

تشک های طبی به صورت تخصصی و برای مقابله با دردهای مفاصل و ستون فقرات و بر اساس آخرین مطالعات انجام شده بر اختلالات در ستون فقرات و مفاصل طراحی شده اند. سفتی  سطح این تشک ها به گونه ای است که از ستون فقرات شما به خوبی محافظت می کند اما اجازه نمی دهد بدن شما در آن فرو برود.

اگر تشک شما نرم باشد، بدن شما در تشک فرو می رود و این امر منجر به خم شدن ستون فقرات و تغییر شکل به حالت غیر طبیعی و در نتیجه کمردرد  می گردد. از آنجا که این تشک ها سطح سفت تری نسبت به تشک های معمولی دارند، نیاز افرادی که خوابیدن بر روی زمین ترجیح می دهند را تأمین کرده و می توانند خواب خوبی داشته باشند .

تاثیر تشک طبی در رفع کمردرد و درمان مشکلات ستون فقرات - کلینیک تخصصی ستون  فقرات | درمان غیر جراحی دیسک کمر و سیاتیک

تشک تخت طبی شرکتی با تشک تخت طبی کارگاهی چه تفاوتی دارد؟

در خرید تشک دقت داشته باشید بهتر است از فروشگاههای معتبر خرید کنید تشک هایی که استاندارد های کافی برای یک خواب راحت را پاس کرده باشند اصولا شرکتی هستند و تشک هایی که بدون اصول و استاندارد تولید میشوند تشک های کارگاهی نامیده می شوند.

در تشک های شرکتی تمامی اصول و قواعد استاندارد رعایت شده است و از نظر ارتوپدی تایید شده و برای بدن زیان ندارد و ضمانت نامه آن هم پایدار و مورد قبول می باشد .

متاسفانه تشک های کارگاهی به علت نادیده گرفتن استانداردهای لازم از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و ممکن است برای بدن هم مضرر باشند.و اینکه ضمانت نامه آن هم در بیشتر اوقات پایدار نیست .

بهترین برندهای تشک ایرانی؛ با خیال راحت از این برندها خرید کنید - درجه

تشک تخت طبی چند سال ضمانت دارد؟

تشک های طبی بسته به تولید یک شرکت دسته بندی می شود. تشک های تولید شده با متریال مختلف هستند که بسته به همین متریال ضمانت بر روی آنان قرار می گیرد .

گالری کیش نمایندگی شرکت آروین می باشد که تشک های طبی در این شرکت ضمانت 6،3و 10 سال دارد .

برای خوابی راحت و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تشک طبی فنری مدل رستونیک - تشک رویال استیل تهران | ابربازار | ابربازار

تشک تخت طبی با پد مموری فوم/ گالری کیش

هنگامی که با دست به یک فوم معمولی فشار وارد می‌کنید، بلافاصله پس از برداشتن دست، فوم سریعا به‌حالت اولیه خود بازمی‌گردد که این بدین معنا ست که انتقال کامل نیروی وارد شده به فوم توسط دست در جهت عکس به سمت دست در کسری از ثانیه است که دارای شدت بالایی نیز می‌باشد.


برگشت فوم به حالت اول در فوم هوشمند با تاخیر انجام می‌شود، در نتیجه نیروی وارده پس از برداشتن دست از روی فوم هوشمند در زمان بیشتری برمی‌گردد که شدت نیروی برگشت شده بسیار کمتر از فوم‌های معمولی و از طرفی نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود.

تفاوت دیگر فوم‌های هوشمند با فوم‌های معمولی، حساسیت این فوم‌ها به درجه حرارت و دمای بدن است. اگر دو فوم هوشمند و معمولی در محل سردی در یک اتاق قرارگیرند هردو سفت می‌شوند ولی به‌محض تماس بدن با فوم هوشمند، درجه حرارت بدن فوم را به حالت اول برمی‌گرداند و ظرف چند ثانیه حالت بدن را به خود می‌گیرد و این امر باعث می‌شود نیروی دریافتی در فوم هوشمند روی سطح مورد تماس پخش شود.

گالری کیش / تشک طبی / تشک طبی و فنری

گالری کیش ارایه دهنده انواع تشک طبی و طبی فنری می باشد از تجربه ما برای خرید بهتر استفاده کنید.