حوله نوجوان

حوله کودک

حوله نوجوان

حوله نوجوان در طرح های متنوعی تولید شده و روانه بازار می شود یک سری از آنان به صورت چاپی هستند و یک سری هم به صورت ساده دوخته می شوند با همراه باشید با انواع حوله های کودک و نوجوان.

حوله نوجوان
https://gallerykish.com/

حوله نوجوان چاپی / گالری کیش

تن پوش های چاپی با تصاویر مختلف و درسایز های مختلف تولید می شود تن پوش ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته چاپ می خورد و ضمانت رنگ هم دارد

تن پوش کودکان/ راهنمایی کامل

حوله نوجوان با چاپ دیجیتال راکتیو متنوع ترین طرح و رنگ در نوع خود را دارد . مزایای این دسته از حوله ها عدم رنگ دهی ،لطافت ، نرمی و تنوع محصول می باشد .

قابلیت:امکان طراحی شخصی با طرح دلخواه و برای هرسلیقه و چاپ روی حوله

حوله نوجوان

حوله نوجوان با طرح های خاص /لوکس/ لاک چری

دسته دیگر از حوله های نوجوان که به صورت ساده دوخت شده است و کلاه آن به صورت عروسکی می باشد و زیبایی خاصی دارد .

جنس حوله نوجوان از نخ کتان بوده که به صورت دورو بافت شده است ابگیر بسیار عالی دارد .

حوله نوجوان

حوله تن پوش بچگانه/خاص ترین حوله کودک

در حوله‌های تن پوش بچگانه جنس و رنگ و سایز از اهمیت بسیاری برخوردار است. در واقع موادی که برای تهیه حوله فرزند شما استفاده شده یکی از مهمترین نکات در خرید حوله است.

علاوه بر این ها اکثر حوله ها پس از چندبار شستشو کیفیت خود را از دست می‌دهند . جنس حوله نوزاد از جنس پنبه و کتان بوده که باعث می‌شود حوله پس از چندبار شستشو نرمی و لطافت خود را از دست ندهد.

پنبه کتان بهترین گزینه برای حوله کودکان است چرا که مدت زمان بیشتری نرمی خود را حفظ می‌کند و همچنین هیچگونه حساسیتی برای کودکتان ایجاد نمی‌کند.

در ادامه با بروز‌ترین انواع حوله‌ی بچگانه که طرفداران بسیاری را دارد آشنا شوید.

طرح های حوله های بچگانه با طرح خرگوش

حوله‌های بچه گانه در طرح های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. طرح حیوانات و شخصیت های کارتنی امروزه استقبال زیادی دارد.

فراموش نکنیم که طرح حوله ها در اولویت دوم قراردارد و اولویت اول حوله ها خشک کردن سریع و دوام بالاست. حوله بچه گانه علاوه بر کیفیت بالا در طرح های متنوع تولید شده تا رضایت شما عزیزان را جلب کند.

حوله کودک

سایز بندی حوله های کودک و نوجوان /

حوله های کودک و نوجوان در سایز های 70،80،90،100 تولید می شود که بسته به قد فرزند دلبند شما می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

حوله کودک

نگهداری و شستشوی حوله نوجوان

حوله های نوجوان را بهتر است با دمای 30درجه شستشو کنید و در نور خورشید خشک کنید در شستشوی حوله از پودر های بدون آنزیم استفاده کنید تا دوام بهتری داشته باشند و نرمی حوله حفظ شود.

شستشو و خشک کردن نادرست حوله باعث می شود حوله دوام کمتری داشته باشد چون که حوله مناسب ترین جا برای رشد میکروب و باکتری می باشد پس در شستشوی آن دقت کامل داشته باشید.

در بافت حوله های کودکان از نخ پنبه یا همان کتان استفاده می شود تا نرمی و لطافت خاصی داشته باشد و در نهایت اینکه آبگیری بالایی برای خشک کردن بدن کودکتان به همرا داشته باشد .

حوله کودک

حوله کودک و نوجوان با کیفیت و دوخت عالی

گالری کیش ارایه دهنده انواع حوله برای کودکان دلبند شما

اگر به دنبال حوله با کیفیت در تنوع بسیار بالا هستید با ما تماس بگیرید و از کادر مجرب ما مشاوره رایگان بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید

حوله کودک و نوجوان

زیباترین حوله های کودکان در گالری کیش

دسته دیگر از حوله ها به صورت کاملا ساده دوخته میشود و یقه آن از رنگ متفاوت می باشد کودکانی که دوست دارند حوله ساده داشته باشند بهترین گزینه است.

حوله کودک