حوله عروس و داماد

سرویس حوله عروس و داماد 10 تیکه dilay

حوله عروس و داماد

حوله عروس و داماد از کجا بخریم


در اینبخش مدل هایي زیبا از ست حوله عروس و داماد را جمع آوری کرده ایم. یکی از خرید هاي مهم کسانی کـه قصد ازدواج دارند، خرید حوله حمام و همچنین حوله دست و صورت می‌باشد، ست هاي زیبایی در فروشگاه ها وجود دارند کـه بنام ست حوله عروسی یا ست حوله عروس و داماد شناخته می شوند، این حوله ها می‌توانند بهترین گزینه برای تازه عروس ها و دامادها باشند،

ویژگی کلی حوله باکیفیت، آبگیری و یا میزان جذب آب حوله، فارغ از این کـه حوله چـه میزان سبک یا سنگین اسـت؛ باید نخستین و مهم‌ترین نکته برای شـما باشد. دومین نکته قطعا لطافت و نرمی حوله اسـت. حوله‌هاي باکیفیت طبق معمول از الیاف طبیعی مانند پنبه و نخ تولید می شوند. در بین الیاف مصنوعی و ارزان قیمت، حوله‌هایي کـه از جنس میکروفیبر هستند را انتخاب کنید.گالری کیش ارایه دهنده زیباترین حوله های عروس میباشد.

زیباترین  مدل حوله عروس و داماد

سرویس حوله عروس و داماد 10 تیکه dilay

انواع ست های حوله عروس و داماد

کیفیت حوله مستقیما با جنس الیاف مورد مصرف در بافت حوله در ارتباط اسـت. در هنگام خرید ست حوله عروس و داماد بـه برچسب و اطلاعات درج شده بر روی محصول دقت کنید. Long Staple/Extra Long Staple Cotton بدان معنی اسـت کـه حوله مورد نظر شـما از نخ ریسیده از الیاف بلند وخیلی بلند تولید شده اسـت، کـه از لطافت و مقاومت بالائی برخوردار اسـت.بعضی حوله ها به صورت دو رو بافت می شود و به دورو آبگیر معروف است .

حوله عروس

ست حوله عروس ترک

ست حوله عروس و داماد | ست حوله عروسی + راهنمای خرید حوله عروس و داماد

زیباترین مدل حوله عروس و داماد لاکچری

مدل های ست حوله عروس و داماد بسیار شیک و خاص

حوله عروس

اصطلاح دیگری کـه بر روی برچسب ست حوله می تواند بشما خاطرجمعی دهد، کـه محصول با کیفیتی را خریداری میکنید، Combed and Ring Spun Cotton اسـت. حوله باکیفیت طبق معمول از نخ شانه شده تهیه میشود. شانه شدن و یا اصطلاحا استفاده از نخ رینگ موجب میشود پرز‌هاي پنبه گرفته شود و محصول نهایی بـه لحاظ لطافت از کیفیت بهتری برخوردار باشد.حوله ونتو لطافت بسیار دارد و گزینه مناسبی برای خرید است .

حوله تن پوش بلو
حوله دانتلا 10 تکه

مدلهای جدید و لوکس حوله عروس و داماد

حوله عروس
ست حوله عروس و داماد 10 تیکه

ست های جدید حوله عروس و داماد

سومین و آخرین نکته بـه وزن حوله بر میگردد. حوله‌هاي سبک‌تر طبق معمول برای استفاده روزانه در آشپزخانه و باشگاه‌هاي ورزشی و مسافرت مورد استفاده قرار می گیرند.بـه گزارش شرکت هیرو حوله‌هاي سنگین‌تر برای استحمام و کنار دریا، و حوله‌هاي سنگین‌تر کـه نرم تر، لوکس و دارای قدرت بالایی در جذب آب هستند، طبق معمول در هتل‌ها کاربرد دارند.

ست حوله عروس و داماد | ست حوله عروسی + راهنمای خرید حوله عروس و داماد
ست حوله عروس و داماد 6 تیکه

ست حوله عروس و داماد فانتزی

ست حوله عروس و داماد شیک

ست حوله عروس و داماد | ست حوله عروسی + راهنمای خرید حوله عروس و داماد

شرایط شستشو و نگه داری حوله، قبل از هر چیز بهتر اسـت بدانید کـه برای آبگیری بهتر حوله و رفع آلودگی‌هاي احتمالی توصیه میشود کـه حوله را قبل از مصرف با یک فنجان سرکه و دمای آب بالا بشویید شرکت هیرو سرکه علاوه بر این کـه باعث ضدعفونی شدن حوله می شود، بـه تثبیت رنگ آن نیز کمک خواهد کرد.

ست حوله عروس و داماد | ست حوله عروسی + راهنمای خرید حوله عروس و داماد

برای پیش گیری از بیماری‌هاي پوستی احتمالی، بهتر اسـت حوله بطور مرتب با دمای ۷۰ تا ۸۰ درجه یعنی با آب گرم کـه باعث از بین رفتن میکروب‌ها می شوند، شستشو شود. پس از هربار استفاده از حوله حمام، حوله را در دسترس نور مستقیم آفتاب قرار دهید؛ و یا از خشک کن، شوفاژ، بخاری و یا اتو کردن برای خشک و ضدعفونی کردن حوله‌ها استفاده کنید.

حوله عروس

مدل حوله عروس و داماد

حوله عروس

ست حوله عروس و داماد | راهنمای خرید حوله عروس و داماد

2- وزن حوله، نمایشگر قدرت جذب آب:

وزن با توجه به سایز حوله، نشانه‌ی تراکم پرزهای حوله و ضخامت آن است. حوله‌های سنگین‌تر به دلیل فشرده بودن الیاف آن دارای قدرت جذب رطوبت بیش‌تری هستند.

زنجیره‌های به‌هم‌پیوسته در بافت حوله میزان جذب رطوبت را بالا می‌برند.
حوله‌ی های ضخیم و سنگین‌تر معمولاً قدرت جذب بالاتری نسبت به حوله‌های نازک دارند، اما حوله‌های ضخیم دیرتر خشک می‌شوند.سرویس حوله عروس و داماد 10 تیکه dilay از ضخامت خوبی برخودار بوده و به راحتی خشک میشود.

3- لطافت مهم‌ترین شاخصه در خرید حوله:

 لطافت هیچ شاخصه خاصی ندارد؛ اما در هنگام خرید حوله همه به دنبال آن هستند. اگر به دنبال نرم‌ترین حوله در فضای آنلاین هستید حتماً حوله‌ای از جنس ابریشم مصنوعی یا بامبو است خریداری کنید.

انتخاب گزینه پنبه نیز می‌تواند شمارا به حوله‌های نرم ببرد. مرغوب‌ترین پنبه، پنبه مصری است که در بافت حوله‌های مرغوب و گران‌قیمت بکار می‌رود.
حوله‌های لطیف دارای زنجیره‌های به هم فشرده هستند و تراکم بسیار بالایی دارند. با بزرگنمایی عکس گره‌های سطح حوله را مشاهده کنید و دقت داشته باشید بین آن‌ها فضای خالی نباشد.

4- دوام حوله را جدی بگیری

 برای بسیاری از خریداران بادوام بودن حوله گزینه مطرح‌تری نسبت به سایر گزینه‌هاست. بخصوص در فضاهای ورزشی و گردشگری از این جنس حوله استقبال می‌کنند.حوله ست عروس و داماد مودنا 10 تیکه انتخابی مطمعن می باشد.

2 عامل می‌تواند شمارا در خرید اینترنتی حوله‌ های بسیار بادوام یاری رساند. اول اینکه حوله‌ای را که انتخاب می‌کنید حتماً در هر دو طرفش پرز داشته باشد و به‌اصطلاح دولایه باشد.

دومین مورد انتخاب جنس حوله است، در خرید آنلاین حوله به دنبال جنس پنبه /پلی‌استر باشید زیرا این حوله‌ها بالاترین میزان دوام رادارند.ما به شما بهترین حوله ها رو معرفی می کنیم.

5- رنگ حوله گول زننده‌ترین گزینه ممکن:

ممکن است رنگ مانیتور لپ‌تاپ شما پررنگ‌تر یا کمرنگ‌تر از سطح استاندارد باشد، متفاوت بودن رنگ در مانیتورهای مختلف یک امر طبیعی است. پس ابتدا رنگ مانیتور خود را استاندارد کنید و سپس از گوشی موبایل هم آن را چک کنید.

برای از بین بردن بوی نامطبوع حوله، در هنگام شستشو، از یک یا دو فنجان سرکه استفاده کنید. اگر حوله شـما پرز میدهد، تنها راه چاره، شست و شوی چند باره حوله اسـت. بهتر اسـت از مایع نرم کننده استفاده نکنید و بجای آن از نرم کننده‌هاي غیر مایع، مانند ورق‌هاي نازک جامد استفاده کنید. نرم کننده‌هاي مایع بـه مرور بر قدرت جذب حوله، اثر منفی خواهند گذاشت.